Kraków, Małopolska czesc@enolab.pl PIOTR: 506 519 639     📆 PON–PIĄTEK    🕙 10:00–14:00

Drużyna Enolabu

PIOTR ELA PRZEMEK

Piotr Przybek

Adiunkt w Instytucie Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Absolwent Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej (2001). Aktualnie student studiów podyplomowych w zakresie Metrologii Chemicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Członek Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego. Ekspert w projekcie „Wykorzystanie nowoczesnych technologii do wspierania branży enologicznej w Europie”. Redaktor merytoryczny działu „Laboratorium” Magazynu Winiarskiego. Członek-założyciel Stowarzyszenia Winiarzy Jury Krakowskiej, Sekretarz Zarządu Małopolskiego Stowarzyszenia Winiarzy. W 2020 roku zadebiutuje również w roli wykładowcy Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle.

Prywatnie: operator sekatora w rodzinnej Winnicy Wesoła, pomysłodawca i twórca internetowej Mapy Polskich Winnic (winogrodnicy.pl), entuzjasta win nieinterwencyjnych.

 

Elżbieta Przybek

Specjalistka ds. systemów zarządzania jakością. Certyfikowany Asystent Jakości — potwierdzone przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji kwalifikacje do pracy w dziale zapewnienia jakości i przeprowadzania audytów wewnętrznych. Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalność: Zarządzanie jakością wyrobów.

Prywatnie: kiper w rodzinnej Winnicy Wesoła, miłośniczka Rieslinga.

 

Przemysław Olkiewicz

Specjalista laboratoryjny w Instytucie Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. „Oblatywacz” nowych metod analitycznych. Bierze czynny udział w opracowywaniu procedur, doskonaleniu technik laboratoryjnych oraz bieżącej kontroli jakości.

Prywatnie: wojownik BJJ, amator polskich win białych.